top of page
  • Zdjęcie autoraEnergoCOM

Dołącz do Nas! Asystent/ka Projektanta poszukiwany/a!

Szukasz nowych wyzwań? Czujesz, że odnalazł/a byś się w świecie gdzie spięcia i napięcia to rzecz pożądana, a nie wynik złej komunikacji?

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystent/ka Projektanta.

Miejsce pracy Warszawa-Ursynów, Mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej z zakresu Elektroenergetyki, Energetyki Obiektowej, Teletechniki i OZE (tworzenie, weryfikacja, poprawa, wydruk i składanie dokumentacji);

  • Realizacja bieżących zadań projektowych;

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej przy użyciu AutoCAD;

  • Uczestnictwo w pełnym procesie projektowym od fazy koncepcji do fazy projektu wykonawczego włącznie;

  • Zarządzanie dokumentacją;

  • Pozyskiwanie koniecznych decyzji administracyjnych, uzgodnień, pozwoleń i opinii na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego;

  • Praca z ludźmi;

  • Rysowanie rysunków i schematów technicznych;

  • Przygotowywanie obliczeń projektowych;

  • Przygotowywanie raportów technicznych;

  • Udział w spotkaniach z Klientem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych (preferowany kierunek elektrotechnika lub pokrewne);

  • Chęć związania swojej przyszłości zawodowej z obszarem sieci i instalacji elektrycznych;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office;

  • Samodzielność, odpowiedzialność, pro aktywność i zaangażowanie w pracę;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi;

  • Dokładność, terminowość i systematyczność wykonywania powierzonych prac;

  • Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy pracy z dokumentacją techniczną

  • Znajomość oprogramowania do kosztorysowania np. NORMA

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zdobytego doświadczenia;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie z perspektywą długofalowej współpracy;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia podczas realizacji ciekawych projektów;

  • Możliwość rozwoju osobistego;

  • Możliwość uzyskania praktyki do uprawnień budowlanych.

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy wysyłać na adres e-mail: ireneusz.tryfon@energocom.pl

Aplikuj przez LinkedIn > https://www.linkedin.com/jobs/view/3119577280

Post: Blog2_Post
bottom of page