top of page
  • Zdjęcie autoraEnergoCOM

34. Międzynarodowe Energetyczne Targi ENERGETAB 2021 w Bielsku-Białej


W dniach 14-16 wrzenia w Bielsku-Białej odbyły się 34. Międzynarodowe Energetyczne Targi ENERGETAB, w których EnergoCOM miał przyjemność uczestniczyć.

Bielskie targi to największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki, które obejmują temat nowoczesnych technologii i urządzeń dla energetyki. Jest to idealne miejsce na prezentacje firmy oraz nawiązania nowych relacji partnerskich.


W tegorocznych targach udział wzięło ponad 270 wystawców, których ekspozycje zlokalizowane były na prawie 4 hektarowym terenie u podnóża Szyndzielni.

Można śmiało stwierdzić, iż tegoroczne targi wróciły do żywych, po zeszłorocznej edycji, która z powodu pandemii COVID-19 i obostrzeń z nią związanych dobyła się w okrojonej wersji.


Rozmawialiśmy o aktualnych kierunkach rozwoju branży, zastosowaniem innowacyjnych technologii w aktualnych jak i przyszłych projektach. Spotkania z naszymi partnerami biznesowymi, producentami wdrażanych przez nas technologii oraz udział w konferencjach i seminariach były dla nas niesamowitym zastrzykiem wiedzy oraz szansą na przedstawienie naszej wizji przyszłości energetyki.


Comments


Commenting has been turned off.
Post: Blog2_Post
bottom of page